odbyta 08 października 2016
Witam,
może byśmy w sobotę pojechali w góry? Jest akcja "czyste Beskidy" i można by się włączyć.
Mam propozycję: K-ce pkp 7:05 o 9:25 w Rajczy skąd o 9:44 bus do Rycerki Kolonii. Przejście na Wielką Bendoszkę - schronisko na Przegibku - Rycerka Kolonia - jakieś 3-4 godziny - (zbieramy po drodze smieci). Powrót z Kolonii 15:50 do Rajczy i pociągiem o 17:02 do Katowic - 19:50.
Kto chce można się zarejestrować na www.czystebeskidy.pl
Bardzo proszę o zabranie rękawic (roboczych, ogrodowych...) a ja będę miała worki.
"witosowcy" mamy autobus "193" o 6:18, musimy jeszcze zakupić bilety.
Jak będzie lało każdy zrobi jak mu sumienie podpowie :))
Pozdrawiam, Ela
Jest akcja "czyste Beskidy" i trzy osobowa grupa się włączyła.
Z dworca PKP w Katowicach o godz. 7:05 do Rajczy wyjechała.
Dalej Busem do Rycerki Kolonii.
Lokalnym szlakiem prześli na Wielką Bendoszkę, dalej do schronisko na Przegibku.
Co nieco w schronisku zabawili i w powrotną drogę ruszyli. Do Rycerka Koloni szlak barwy zielonej ich zaprowadził. Zdarzyło im się że przypadkiem jadącym pojazdem do Rycerki dojechali i wcześniejszym pociągem do Katowic odjechali..
Więcej informacji na: PRZEGIBEK a o Wielkiej Bendoszce na: BENDOSZKA .