Wycieczka na 
Wielką Bendoszkę i   Schroniska na   Przegibku

odbyta 08 października 2016

top html web generator software download

Witam,

 

może byśmy w sobotę pojechali w góry? Jest akcja "czyste Beskidy" i można by się włączyć.

Mam propozycję: K-ce pkp 7:05 o 9:25 w Rajczy skąd o 9:44 bus do Rycerki Kolonii. Przejście na Wielką Bendoszkę - schronisko na Przegibku - Rycerka Kolonia - jakieś 3-4 godziny - (zbieramy po drodze smieci). Powrót z Kolonii 15:50 do Rajczy i pociągiem o 17:02 do Katowic - 19:50.

 


Kto chce można się zarejestrować na www.czystebeskidy.pl

Bardzo proszę o zabranie rękawic (roboczych, ogrodowych...) a ja będę miała worki.

"witosowcy" mamy autobus "193" o 6:18, musimy jeszcze zakupić bilety. 

Jak będzie lało każdy zrobi jak mu sumienie podpowie :))


Pozdrawiam, Ela


Jest akcja "czyste Beskidy" i trzy osobowa grupa się włączyła.

Z dworca PKP w Katowicach o godz. 7:05 do Rajczy wyjechała.

Dalej Busem do Rycerki Kolonii.

Lokalnym szlakiem prześli na Wielką Bendoszkę, dalej do schronisko na Przegibku.

Co nieco w schronisku zabawili i w powrotną drogę ruszyli. Do Rycerka Koloni szlak barwy zielonej ich zaprowadził.  Zdarzyło im się że przypadkiem jadącym pojazdem do Rycerki dojechali i wcześniejszym pociągem do Katowic odjechali..

Więcej informacji na: PRZEGIBEK  a o Wielkiej Bendoszce na: BENDOSZKA .

Wycieczka w obrazach przesłanych przez jej uczestników