Banieczkowanie

Co mogłem to zanotowałem

03 Styczeń 2016  Banieczkowanie

Odbyła się

   Witam,

Tak wycieczkę zapowiedziano:

Zarząd  KT. „Siemion” i  KTK  „Wagant” zapraszają  w  3.01.2016 roku na  „banieczkowanie” czyli  strojenie  choinki w  górach. Wyjazd z Katowic pociągiem do Bielska Białej o godz. 7,12. Przejazd autobusem linii nr. 1 do Cygańskiego Lasu, przejście szlakiem  do  schroniska „Stefanka”, ubieranie choinki (można  również  produktami  dla ptaków i  innych  łasuchów leśnych),  czas na odpoczynek  i  ewentualne pieczenie kiełbasek.
Zejście  do Cygańskiego Lasu, powrót autobusem linii nr. 1
do Bielska Białej i powrót o godz. 16,13 pociągiem do Katowic.


Relacja z w/w wycieczki

Tego dnia temperatura nie zachęcała do wyjazdu bo w Katowicach wynosiła -15 stopni.Z informacji  schronisko gościło 18 osób.


Pani Ela napisała:

Pomimo tego, że temperatura rano wynosiła minus 15 stopni na "bombkowanie" wybrało się 18 osób.

Zdjęcie

Ustrojony goiczek