Gliwice DTS

Co mogłem to zanotowałem

19 Marzec 2016  Gliwice DTS

Odbyła się
    Media o hucznym otwarciu DTŚ Gliwice donosiły dobrych kilka dni wcześniej.
Tak jak na wcześniejszym otwarciu odcinka zabrzańskiego grono rowerzystów
skorzystało z tej okazji, tak i teraz skierowano do nich zaproszenie.
    Była to okazja do rozpoczęcia sezonu kolarskiego przez klub rowerowy "Wagant" zaś klub rowerowy "Wagabunda" sezon rozpoczął bytnością w Tworogu Małym. ( informacja od J.S. )

--------------------- Zwiastun, Informacja od Pani ELI z dnia 09.03.2016  --------------

Witam i zapraszam na poniższą imprezę
Wyjazd pociągiem z Załęża o 8:34 - w Gliwicach 8:55; powrót na rowerach :-)
Proszę o zgłoszenia do17.03.br. 

Regulamin Dnia Otwartego DTŚ

Termin: 20 marca 2016 r. godz. 10.00 – 14.00

Miejsce: nowo wybudowany odcinek G2 Drogowej Trasy Średnicowej 
w Gliwicach (wejście do tunelu od strony ul. Dworcowej).

Organizator: Miasto Gliwice 
                      ........


------------------- Informacja od Pani ELI  o uczestnictwie w niej ------------------------

Otwarcie DTŚ w Gliwicach a potem Zabrze, Ruda Śląska - sezon rowerowy rozpoczęty :))

( Zdjęcie z poczty Pani ELI )

Doszła do mnie także Informacja od Pana Józka Siejdy dotycząca bycia w:

 Tworóg Mały i DTŚ  

Oto ona: |  Natomiast moje zdjęcia
            |  można zobaczyć na stronie  w  Wagabundy w      
            |  Galerii 
http://www.wagabunda.katowice.pl/      
            |  PozdRowerJózek