Media o hucznym otwarciu DTŚ Gliwice donosiły dobrych kilka dni wcześniej.
Tak jak na wcześniejszym otwarciu odcinka zabrzańskiego grono rowerzystów
skorzystało z tej okazji, tak i teraz skierowano do nich zaproszenie.
Była to okazja do rozpoczęcia sezonu kolarskiego przez klub rowerowy "Wagant" zaś klub rowerowy "Wagabunda" sezon rozpoczął bytnością w Tworogu Małym. ( informacja od J.S. )
--------------------- Zwiastun, Informacja od Pani ELI z dnia 09.03.2016 --------------
Witam i zapraszam na poniższą imprezę
Wyjazd pociągiem z Załęża o 8:34 - w Gliwicach 8:55; powrót na rowerach :-)
Regulamin Dnia Otwartego DTŚ
Termin: 20 marca 2016 r. godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: nowo wybudowany odcinek G2 Drogowej Trasy Średnicowej
w Gliwicach (wejście do tunelu od strony ul. Dworcowej).
Organizator: Miasto Gliwice
........
------------------- Informacja od Pani ELI o uczestnictwie w niej ------------------------
Otwarcie DTŚ w Gliwicach a potem Zabrze, Ruda Śląska - sezon rowerowy rozpoczęty :))
( Zdjęcie z poczty Pani ELI )
Doszła do mnie także Informacja od Pana Józka Siejdy dotycząca bycia w:
Tworóg Mały i DTŚ
Oto ona: | Natomiast moje zdjęcia
| można zobaczyć na stronie w Wagabundy w
| Galerii http://www.wagabunda.katowice.pl/
| PozdRowerJózek