Ostropa

Co mogłem to zanotowałem

28 Marzec 2016  Ostropa

Odbyła się
---------------      Taką treść otrzymałem od Pani ELi  21.03.2016    -----------------

Wiem, wiem, są rodzinne Święta, ale....k
to chciałby pojechać to proszę o zgłoszenia najdalej do czwartku, czyli 24 marca.
Pozdrawiam, Ela

---------------     29.03.2016  
Pani ELA napisała     -----------------
 

          Korzystając z uprzejmości państwa Siejdów byliśmy dzisiaj w Ostropie




  (  Jedno z 7-miu przesłanych mi emailem zdjęć )