CATENA-Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego

Co mogłem to zanotowałem

24 Kwietnia 2016  CATENA-Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego

Żabie Doły, odbyła się



ORGANIZATOR:
Bytomski Turystyczny Klub Kolarski "Catena" PTTK
                       O/Bytom.
Bytom, ul. Żołnierza Polskiego 13

CEL IMPREZY:   -
Poznanie przyrody Bytomia, a w szczególności
                           zespołu przyrodniczo-krajobrazowego
"Żabie Doły"
                          - Współzawodnictwo sportowo-turystyczne
                          - Zdobywanie odznak turystyki kwalifikowanej
                          - Wędruj z nami - bezpieczne szlaki

KONKURSY:      -
rzut oponą
                          - łapanie laski
                         - jazda żółwia

Impreza odbędzie się bez względu na pogodę

Tyle wyjątki z regulaminu imprezy.

              ---------------      Pani ELA napisała      -----------------
 

Witam,
 
    Zgodnie z podaną wcześniej informacją w niedzielę 24 maja br.  spotykamy się na rowerach przy bramie głównej ZOO w Parku Śląskim o godz. 9:00
Jeśli pogoda nie spłata nam psikusa to pojedziemy do Świerklańca.
W razie niepogody ograniczymy się do "Żabich Dołów" gdzie Klub "Catena" organizuje rozpoczęcie sezonu.

 -------------      Pani ELA napisała
w niedzielę 24 maja 2016      ---------------

Dzisiaj w parku byliśmy gośćmi Włodka....tylko dlaczego było nas tak mało???
                             -----------------------------------
Jedno z zdjęć przesłanych wraz z powyższą informacją.
 ( Pani Ela na zdjęciu niewidoczna a obecna )

   Po wspólnym, uroczystym spędzeniu czasu z już 80-cio letnim Włodkiem Ela,  Jerzy, Wiesiek udali się w kierunku Żabich Dołów gdzie wraz z licznie przybyłymi rowerzystami otworzyli sezon klubu Catena z Bytomia.

   Dalsza trasa tego dnia to Siemianowice Śl. i przygotowywany przez  miłośników Obszaru Warownego bunkier.