ORGANIZATOR: Bytomski Turystyczny Klub Kolarski "Catena" PTTK
O/Bytom. Bytom, ul. Żołnierza Polskiego 13
CEL IMPREZY: - Poznanie przyrody Bytomia, a w szczególności
zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Żabie Doły"
- Współzawodnictwo sportowo-turystyczne
- Zdobywanie odznak turystyki kwalifikowanej
- Wędruj z nami - bezpieczne szlaki
KONKURSY: - rzut oponą
- łapanie laski
- jazda żółwia
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę
Tyle wyjątki z regulaminu imprezy.
--------------- Pani ELA napisała -----------------
Witam,
Zgodnie z podaną wcześniej informacją w niedzielę 24 maja br. spotykamy się na rowerach przy bramie głównej ZOO w Parku Śląskim o godz. 9:00
Jeśli pogoda nie spłata nam psikusa to pojedziemy do Świerklańca.
W razie niepogody ograniczymy się do "Żabich Dołów" gdzie Klub "Catena" organizuje rozpoczęcie sezonu.
------------- Pani ELA napisała w niedzielę 24 maja 2016 ---------------
Dzisiaj w parku byliśmy gośćmi Włodka....tylko dlaczego było nas tak mało???
-----------------------------------
Jedno z zdjęć przesłanych wraz z powyższą informacją.

( Pani Ela na zdjęciu niewidoczna a obecna )
Po wspólnym, uroczystym spędzeniu czasu z już 80-cio letnim Włodkiem Ela, Jerzy, Wiesiek udali się w kierunku Żabich Dołów gdzie wraz z licznie przybyłymi rowerzystami otworzyli sezon klubu Catena z Bytomia.
Dalsza trasa tego dnia to Siemianowice Śl. i przygotowywany przez miłośników Obszaru Warownego bunkier.