W najbliższą sobotę, 30 kwietnia, zapraszam na Pustynię Błędowską.Wyjazd z Katowic pociągiem o 7:37 do Jaroszowca Olkuskiego (bilet należy zakupić w kasie, w jedną stronę).Na miejscu jesteśmy o 8:47 i maszerujemy przez Pustynię Błędowską do Sławkowa (ok.25 km) albo tylko do Błędowa (ok 17 km) - w zależności od pogody i kondycji.W piątek ok.20:00 prześlę potwierdzenie tym, którzy się zgłoszą do piątku do 19:00 :-)