Pan Wiesiek napisał
Zapraszam na spotkanie rowerowe.
Odjazd: Katowice PKP-7.37(REG) Przyjazd: Olkusz PKP-8.39.
Trasa; Olkusz, zamek Rabsztyn, Jaroszowiec, zamek Bydlin, Kwaśniów, Rodaki ,Hutki Kanki, Wiesiółka
Odjazd: PKP-17.32 Przyjazd:Katowice PKP-18.09.(lub póżniej).
Ubezpieczenie we własnym zakresie.
Do przejechania ok.50 km.
Potwierdzenie w piątek ok.20.00.
Pozdrawiam Wiesiek.