Pan Wiesiek napisał
Zapraszam na spotkanie rowerowe.
Odjazd: Katowice PKP-7.09 Przyjazd: Czechowice Dziedzice Połud. PKP-8.05.
Trasa; Czechowice,Bestwina,Pisarzowice.(zwiedzanie-św. azalii), Wilanowice, Jawiszowice, Góra, Międzyrzecze, Ośr.Żubry, Studzienice, Tychy, Hamerla ,Katowice
Możliwość powrotu pociągiem.
Ubezpieczenie we własnym zakresie.
Do przejechania ok.75 km.
Potwierdzenie w piątek.
Pozdrawiam Wiesiek.