Oświęcim

Co mogłem to zanotowałem

27.05.2016 - Oświęcim

- odbyła się
   Witam,

Pani Ela napisała

Zapraszam rowerzystów w najbliższy piątek czyli 27 maja na wycieczkę do Oświęcimia.
Wyjazd pociągiem o 8:38 z Katowic, ok. 9:40 jesteśmy w Oświęcimiu.
Przejazd na rowerach do centrum, zwiedzanie rynku i Muzeum Żydowskiego.
Powrót na rowerach przez Chełmek Śląski - Lędziny - Las Murckowski do Katowic - około 60 km.
W razie intensywnych opadów wycieczkę odwołamy, informację prześlę w czwartek wieczorem.

Strona 'Muzeum Żydowskiego'

Pozdrawiam Ela.


Potwierdzenie przez Panią Elę

Jutro jadę, chyba, że rano będzie burza....ale każdy decyduje za siebie :))

Pozdrawiam Ela.


Jak było, w/g opisu uczestnika