Zapraszam rowerzystów w najbliższy piątek czyli 27 maja na wycieczkę do Oświęcimia.
Wyjazd pociągiem o 8:38 z Katowic, ok. 9:40 jesteśmy w Oświęcimiu.
Przejazd na rowerach do centrum, zwiedzanie rynku i Muzeum Żydowskiego.
Powrót na rowerach przez Chełmek Śląski - Lędziny - Las Murckowski do Katowic - około 60 km.
W razie intensywnych opadów wycieczkę odwołamy, informację prześlę w czwartek wieczorem.
Strona 'Muzeum Żydowskiego'
Pozdrawiam Ela.
Jutro jadę, chyba, że rano będzie burza....ale każdy decyduje za siebie :))
Pozdrawiam Ela.