W najbliższą sobotę, czyli 4 czerwca br, zapraszam na wycieczkę rowerową do Bytomia - Miechowic. Spotykamy się przy bramie głównej ZOO o 9:00. Jeśli będzie padało to...każdy musi podjąć swoją decyzję. Oczywiście jak leje to nie jedziemy. Przy sprzyjającej pogodzie pojedziemy na Dolomitową Dolinę...w sumie będzie do 60 km.
Jak było, przeczytaj opis uczestnika