Pani ELA napisała
Email z 20-07-2016
25.06.2016
Do trzech razy sztuka - jedziemy do KALET!! Wyjazd z Załęża o 7:51.
Pozdrawiam serdecznie, Ela
Email z 21-07-2016
Ludzie!!
Odwołali ten pociąg do Kalet....załamka, chyba nie jest nam pisany wyjazd w tamte strony.
Wobec tego zapraszam o 9:00 na ulicę Obroki przy Lidlu, pojedziemy "przed siebie" :))
Pozdrawiam serdecznie, Ela