Koszęcin

Co mogłem to zanotowałem

31 lipca 2016 - Koszęcin   -  odbyła się

Koszęcin 31 lipca niedziela

Kto jest chętny na bezpłatne zwiedzanie siedziby Zespołu "Śląsk" w Koszęcinie??
BEZ ROWERÓW !!

Dojazd pociągiem o 7:51 z Załęża, wejście mamy na godz. 12:00. Pociąg powrotny 15:56 w Załężu 17:09
 
Sprawa bardzo pilna, bo mam rezerwację na 10 miejsc i muszę je dzisiaj potwierdzić!!! Czyli kto pierwszy ten lepszy!!
 
Pozdrawiam, Ela