Koszęcin 31 lipca niedziela
Kto jest chętny na bezpłatne zwiedzanie siedziby Zespołu "Śląsk" w Koszęcinie??
BEZ ROWERÓW !!
Dojazd pociągiem o 7:51 z Załęża, wejście mamy na godz. 12:00. Pociąg powrotny 15:56 w Załężu 17:09
Sprawa bardzo pilna, bo mam rezerwację na 10 miejsc i muszę je dzisiaj potwierdzić!!! Czyli kto pierwszy ten lepszy!!
Pozdrawiam, Ela