30.10.2016 r (niedziela):
Zapraszam na spotkanie rowerowe.
Zbiórka: ul.Bocheńskiego godz.8.30 .(parking nad kościołem)
Cel: Udział w V rajdzie im.Fidyka z metą Kobiór restauracja Sikorka ul.Centralna. Zapisy: godz.11.00-12.00.
Do przejechania ok. 65 km.
Każdy jedzie na własną odpowiedzialność.
Pozdrawiam Wiesiek.
Zakończenie Sezonu Kolarskiego - V Rajd Rowerowy im. Kazimierza Fidyka.
Klub Turystyki Kolarskiej GRONIE wycieczką turystyczną, rowerową do Kobióra zakończył tegoroczny sezonu kolarskiego.
O godzinie 12:00 nastąpił przejazd grupy na cmentarz parafialny Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kobiórze gdzie uczcili pamięć zmarłego w 2000 roku działacza kol. Kazimierza Fidyka.
Na zakończenie Organizator KTK "Gronie" wręczył puchary dla najliczniejszej drużyny, najstarszego uczestnika i najmłodszego uczestnika samodzielnie jadącego rowerem oraz najliczniejszej grupy szkolnej.
W rajdzie dało się zauważyć członków klubu "Wagant".
Klub "Wagabunda" otrzymał puchar dla najliczniejszej drużyny.
Puchar dla najstarszego uczestnika wręczono osobie przybyłej z grupą z Mikołowa.
Dziękuje i pozdrawiam Wiesiek.
Od webmastera: Redakcja e-maila od Pana Wieska