Drodzy członkowie i sympatycy "Wagantu"
Zapraszam na spotkanie w Parku Śląskim w dniu 8 grudnia br. tj.czwartek w restauracji "Zielona Dolina" na godz. 17:00.
Spotkanie ma charakter nieoficjalny, mogą przyjść wszyscy chętni :-) każdy zamawia na swój własny rachunek :-)
Przekażcie, proszę, wiadomość tym, którzy nie mają dostępu do internetu.
Zapraszam i pozdrawiam, Ela.