Bombkowanie

Co mogłem to zanotowałem

18.12.2016 - Bombkowanie

„BOMBKOWANIE” 18 grudnia 2016
Przygotowałam taki wariant tegorocznego „banieczkowania”
Moglibyśmy pociągiem z Katowic jechać o godz. 7,25 jest w Bielsku Biała Bł. o 8:11
Tam z przystanku ul. Warszawska Dworzec odchodzi o godz. 8,40 autobus MZK nr. 16 do Wapienicy Zapora.
Wybralibyśmy się żółtym szlakiem na Szyndzielnię schronisko PTTK, przy sprzyjającej pogodzie moglibyśmy wejść na wieżę widokową przy górnej stacji kolejki linowej (o ile wejście będzie możliwe), gdzieś w tym rejonie moglibyśmy też znaleźć jakieś drzewko do ustrojenia.<
Czas wejścia spokojnego to około 2,20 h., czyli gdzieś na godz. 12 spokojnie byśmy byli w schronisku i mielibyśmy od  1,5 do 2 godz. czasu na świętowanie.
Gdybyśmy o godz. 14 wyszli w drogę zejścia do Olszówki to powinno nam to czerwonym szlakiem zająć ok. 1,30 h.
Z Olszówki MZK nr. 8 odjeżdża w niedziele o 15:15-15:45, 16:15-16:55 czas jazdy około 30 minut.
Z Bielska Biała Gł. są pociągi o godz.
15,23-Katowice 16,26
16,42                  17,50
17,20                  18,24