w restauracji "Zielona Dolina" 8 grudnia 2016.


Drodzy członkowie i sympatycy "Wagantu".
Zapraszam na spotkanie w Parku Śląskim w dniu 8 grudnia br. tj.czwartek w restauracji "Zielona Dolina" na godz. 17:00.
Spotkanie ma charakter nieoficjalny, mogą przyjść wszyscy chętni (-: każdy zamawia na swój własny rachunek :-)
Przekażcie, proszę, wiadomość tym, którzy nie mają dostępu internetu
Przybyli w skupieniu wysłuchali podsumowanie tegorocznego sezonu i informacji o propozycjach imprez sezonu 2017 przygotowane przez Panią Elę.
Rysiek przybliżył termin jak i sposób realizacji imprezy zwanej "BOMBKOWANIE". Ostatecznie ustalono termin na 18.12.2016. Wspomniał przy sposobności o trudnościach w macierzystym klubie.
Przy serwowanych przez menu restauracji wypiekach i napojach oraz dyskusji która wywiązała się po przekazanych informacjach upływający niespodziewanie szybko czas musiał zakończyć spotkanie.